KANCELARIA PRAWNICZA

Get Adobe Flash player

AVILEX - TWOJA KANCELARIA 

Pierwsza wizyta w Kancelarii Prawniczej zawsze pełna jest oczekiwań i nadziei na korzystne rozwiązanie problemu natury prawnej. Kancelaria AVILEX wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom i Państwa potrzebom wprowadza alternatywną ofertę indywidualną i abonamentową. Nie musisz się już obawiać, że zostaniesz pozostawiony sam ze swoimi troskami. Jesteśmy gotowi podjąć walkę o Twoje prawa.


MIEJ PRAWO 
PO SWOJEJ STRONIE

Wizja kancelarii
dla wszystkich

Jesteśmy Kancelarią, która każdego Klienta traktuje z jednakowym szacunkiem i starannością. Skuteczne rozwiązywanie Waszych problemów prawnych jest dla nas priorytetem.

Konkurencyjne ceny 
oraz rzetelne podejście do Klienta wyróżniają naszą firmę wśród innych.

Naszym celem jest Państwa komfort oraz zadowolenie z naszych usług. Wierzymy, że usatysfakcjonowany Klient jest najlepszą wizytówką firmy.

AKTUALNOŚCI


1

styczeń 2016

Rozpoczynamy promocyjne porady dla osób będących w trudnej sytuacji materialnej - w każdy poniedziałek od 12:00 - 14:00*

14

luty 2016

Walentynki w AVILEX. Zapraszamy wszystkie młode małżeństwa. Tylko dla Was w tym dniu atrakcyjne rabaty na wybrane usługi*

8

marzec 2016

Dzień Kobiet w AVILEX. Zapraszamy wszystkie Panie. Tylko w tym dniu atrakcyjne rabaty na wybrane usługi*

* przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 505-02-16-16 (TORUŃ) lub 602-613-643 (WŁOCŁAWEK) w celu rezerwacji terminu. Promocje obowiązują do wyczerpania miejsc.